APE-LP - Rozwiązania i
zabezpieczenia przeciwpożarowe

Firma APE-LP Sp. z o.o. została założona w 2015 roku

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne zabezpieczenia przeciwpożarowe budynków oraz dostawę zintegrowanych rozwiązań zabezpieczeń technicznych. Nasza kadra posiada wieloletnie doświadczenie przy realizacji złożonych projektów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom fachową i kompleksową usługę dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.

Oferujemy kompleksowe usługi

W zakresie systemów przeciwpożarowych i zabezpieczeń technicznych oraz instalacji elektrycznych wewnętrznych – począwszy od doradztwa technicznego poprzez projekt, dostawę i montaż urządzeń, aż po serwis. Realizujemy zarówno skomplikowane projekty wymagające wysokiego zaawansowania technicznego, jak i przedsięwzięcia na mniejszą skalę.

Zawsze stosujemy produkty renomowanych światowych producentów, aby zapewnić Naszym Klientom usługę najwyższej jakości.

To nowoczesne technologie coraz częściej wykorzystywane w sektorze publicznym i komercyjnym przynosząc liczne korzyści

W pełni zintegrowane stanowią o sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa oraz zapewniają kompleksowe poczucie bezpieczeństwa chroniąc ludzi i mienie.

Naszym Klientom proponujemy kompleksową niezawodność: w zakresie innowacyjnych rozwiązań, jakości urządzeń oraz wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Każdą inwestycję realizujemy z indywidualnie przemyślanym podejściem, dzięki czemu wybieramy najlepsze rozwiązania spełniające oczekiwania klientów, a także zapewniające długą i bezproblemową eksploatację.

Nasza specjalizacja

Dostawa rozwiązań związanych z zabezpieczeniami pożarowymi budynków poprzez dostawę materiału, wykonanie instalacji, wykonanie projektu, konsulting, nadzór

Serwis systemów przeciwpożarowych i niskoprądowych

Wykonawstwo i nadzory nad instalacjami elektrycznymi wewnętrznymi oraz instalacjami niskoprądowymi

Zapraszamy
do współpracy

Chętnie porozmawiamy na temat rozpoczęcia nasze współpracy.

Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy na temat rozpoczęcia wspólnej współpracy w zakresie instalacji przeciwpożarowych oraz ich serwisowania.

Przejdź do kontaktu